Torebki i tuniki

Zawsze jesteśmy przekonane, że musimy nosić przy sobie cenne przedmioty tj. pomadka i dokumenty czy mini perfumy. Każda kobieta uwielbia zapakowaną torbę, w której znajdzie wszystko co najpotrzebniejsze, dlatego też nie ma co kupować małych. Teraz modne są przede wszystkim duże torby na dzień, do pracy workowate. Wyjątkiem będą na nocne koncerty i do galerii czy teatru kopertówki, jakie weźmiemy z przyjemnością na daną okazję. Wtedy też sprawdzi się ceglasta elegancka torebka firmy Pakamera za 72 zł, jaka zagości w naszej szafie. Natomiast jak mówiliśmy na dzień sprawdzi się duża pojemna o prostych kształtach torba załóżmy fioletowa także firmy Pakamera za 129 zł. Z resztą my kobiety uwielbiamy podglądać co noszą znane gwiazdy i też staramy się dobrać podobne wzory, wyszukane w szafie czy w sklepach. Powracają modne torby z kożuszka i w cętki na zamki lub paski. Zwykle jednak wybieramy neutralną czarna torbę z metalowymi dodatkami, z którą wszędzie dobrze wypadniemy. Dopełnieniem będą eleganckie skórkowe rękawiczki i cała reszta stylowego stroju.

Lubimy szokować i zwracać na siebie uwagę, dlatego też zbieramy się na bogate wyjście do sklepów, w jakich wynajdziemy coś na pewno dla siebie. Moda zasłynęła już bardzo dawno i dlatego wiele robi z nami. Szczególną atrakcją garderoby stały się tuniki. Mogą być one z kolorów naturalnych beżowych i materiału dzianinowego. Wtedy też aby nie był strój zbyt grzeczny, staramy się o dodatki, aby nasza uroda była rozpromieniona. Dokładamy piękny makijaż, a jeżeli tunika ma wzór to już decydujmy się na konkret. Dzisiaj nie szczycą już błyskotki tylko lepiej ciekawe przeszycia, marszczenia lub motyw np. cętkowanego tygrysa, lamparta. Warto jest ten wzór okolic dekoltu tuniki, dopasować do naszej urody.

Aby nie było przesycenia, zdecydujmy się na spięcie włosów, które ładnie w formie kity opierać się będą na plecach. W skali dodatków nadadzą się czarne sandałki na szpilkach lub koturnie i tego samego koloru kopertówka. Pomalujmy też na czerwono usta i paznokcie, co będzie podkreślało tę całość.