Modelki i kreatorzy

Aby stać się popularnym w Świecie, musimy wiele z siebie dać na początku abyśmy zostali docenieni. Chociaż każde środowisko kieruje się własnymi prawami, to i na płaszczyźnie mody jest wiele poprzeczek do pokonania. Wiadome jest jedno, że w jednej dziedzinie trudniej jest a w drugiej łatwiej o zgarnięcie poparcia. Bycie modelka to przede wszystkim przebicie urodą, jaką emanować będziemy na castingu, dlatego też sylwetka musi być. Co za tym idzie, jeżeli mówimy o modzie to na pewno uroda i sylwetka o wyciągniętych nogach, długiej szyi, smukłej buzi. Niekoniecznie musimy mieć długie włosy choć zazwyczaj brane są pod uwagę. Życie modelki nie usłane jest jednak różami, bo wciąż pilnować muszą się wagi, co z czasem staje się przyzwyczajeniem lub obsesją. Dużo podróżują i przebywają nawet miesiącami poza krajem. Ważne jest posiadać silną osobowość i umieć do wszystkiego się przyzwyczaić. Czasami latami dociera się do szczytu swojego sukcesu, a nieraz bardzo szybko, że automatycznie znajdziemy się na okładkach czasopism.

Zważywszy na bardzo dużą konkurencję, jest dość ciężko zasłynąć na rynku, jednak jeżeli mamy swój styl przekonywujący, to daleko zajdziemy. Kreator mody jeśli wiele pokaże to i wiele uzyska od publiczności chcącej coraz więcej od niego pomysłów. Tak naprawdę kariera młodego kreatora mody jest bardzo ciężka, gdyż musi pracować 24 godziny na dobę. Poświęca się on w całości na projektowanie i wszelkie poprawki swojej kolekcji nad którą pracuje w obecnej chwili. Dzięki temu przebieg jego kariery będzie w dalszym ciągu efektywny. Jeżeli chodzi o takie zapracowanie kreatora mody, to wiąże się to z jego niedospaniem i przemęczeniem.

Widujemy niektórych artystów, którzy maja zmęczone oczy, tak więc jeżeli nic z tym nie zrobią to uroda ich też siada. Szczególnie w tym zawodzie również należy stosować jakieś metody na poprawę formy i urody. Dlatego raz do roku oznacza to wizyty w urlopowe dni w SPA i innych tego typu miejscach. Jeżeli prezentujemy piękne kreacje to i my sami autorzy tego musimy korzystnie wypaść wśród fleszy.