Oceniamy najnowsze zagraniczne hity w modzie

Przedstawiamy naszą subiektywną listę top 5akapit

Zagraniczne trendy przenikają do krajowego świata mody dopiero po upływie jakiegoś czasu. Zestawiliśmy dla was parę rzeczy, które za granicą są już na topie, ale niedługo wypłyną na arenę światowych trendów. Prezentujemy nie tylko najmodniejsze ubrania, motywy i gadżety, ale też znanych i nieznanych projektantów. Każda miłośniczka mody powinna wiedzieć co w trawie światowej mody piszczy i już teraz być przygotowana na wymianę garderoby.

Motyw rekina

Motyw rekina, niczym bestia z filmu „Szczęki”, wypływa na coraz głębsze wody światowej mody. Jeśli chcesz być trendy i wyprzedzić innych poszukaj w internecie ubrań z motywem morskich drapieżników. Najbardziej na topie są czarne bluzy z rekinem i widać w nich coraz więcej gwiazd. Motyw ten pochodzi z kolekcji ubrań amerykańskiego sportowca LeBrona Jamesa.

Modny New Balance

Ostatnim krzykiem mody są kolorowe buty noszą je gwiazdy i celebryci. Jeśli więc nie masz ich jeszcze w swojej szafie, polecamy markę New Balance. To największy hit sezonu jesiennego roku 2013, a co najważniejsze będą świetnie wyglądały z bluzą LeBrona Jamesa.

Brian Lichtenberg na topie

Niewątpliwe najnowsza kolekcja tego designera jest wielkim hitem wśród gwiazd na całym świecie. Zabawne interpretacje słynnych logotypów oraz haseł, to numer jeden który powinien się znaleźć w szafie fashionistki.

„Statement shirts” ciągle trendy

W najnowszej garderobie fashionistki powinno się znaleźć też coś od rodzimych projektantów, kochanych także przez gwiazdy w Hollywood. Najpopularniejsze są oczywiście „Statement shirts”, ale na topie są również szorty, spodnie i bluzy z nadrukiem zagranicznych marek.

Ascetyczny styl ciągle w modzie

Naszym numerem jeden jest zawsze modny choć niedoceniony styl z minimalistycznymi dodatkami ze skóry. Jeszcze nie został on odkryty przez wszechobecnych hipsterów, ale to zapewne kwestia czasu. Każda prawdziwa fashionistka powinna poznać klasykę rodem z początku XX wieku już teraz.