Perfumy i ubrania

Nasz strój musi być kompletny. Co to oznacza? Nic innego, jak odpowiednie dopasowanie do siebie wszystkich elementów garderoby, jaką konkretnego dnia zakładamy na siebie. Buty muszą pasować do sukienki, nie możemy przesadzić z dodatkami a torebka musi być uzupełnieniem, także pod względem kolorystycznym. Stając przed lustrem oceniamy to, jak wyglądamy. Niby wszystko wydaje się być w porządku, wszystko jest idealnie dopasowane, jednak czegoś nam brakuje. Tylko czego? Oczywiście zapachu. Żadna kobieta nie może o nim zapomnieć. Dlatego też zawsze powinniśmy mieć przy sobie flakonik naszych ulubionych perfum. Mamy swoje ulubione zapachy, które współgrają z naszą osobowością. W perfumach musimy czuć się jak w drugiej skórze. Ważne, by nie męczyły nas, by nie wprawiały nas o ból głowy. Muszą być idealne, musza się nam podobać. Prawdziwe damy wybierają oryginalne, markowe perfumy, które są naprawdę bardzo trwałe, które nie są tylko syntetycznymi kosmetykami. Piękny zapach wyróżnia każdą kobietę.

W ubraniach, jakie kupujemy najistotniejszy jest rozmiar. Musi być właściwie dopasowany do sylwetki osoby, która taką garderobę będzie nosić. Jeżeli zastanawiamy się nad kupnem odpowiedniego ubrania najpierw wybieramy odpowiedni rozmiar, następnie przymierzamy i jeżeli stwierdzimy, że leży ono odpowiednio, że jest dopasowane wówczas decydujemy się na kupno. Dobrany odpowiednio rozmiar to podstawa dobrego wyglądu. Każdy z nas ma inny rozmiar garderoby i doskonale wiemy o tym, że musimy go dopasować. Nie wciskajmy się w rozmiar, który jest na nas za mały po to tylko, by poczuć się szczuplejszym.

Zbyt ciasne ubrania wyglądają na nas źle. Niestety nie każda osoba zdaje sobie z tego sprawę. Jeżeli przybieramy na wadze zmienia się także i nasz rozmiar. I musimy o tym pamiętać. Nie każdy jednak potrafi uświadomić sobie to, że wraz z przybieranymi kilogramami, a przecież to czasami się zdarza, zmienia się i rozmiar naszych ubrań. A przecież często rozmiar określa naszą sylwetkę. Osoby szczupłe noszą mniejszy rozmiar.