Sylwetka i styliści

Nie każdy z nas potrafi ocenić swoją sylwetkę. Sami obiektywnie nie zawsze potrafimy powiedzieć, czy jesteśmy grubi czy chudzi, czy nasza sylwetka jest idealna, czy do takiego ideału trochę nam brakuje. O tym, jaka jest nasza sylwetka często wskazuje rozmiar ubrań, jakie nosimy. Im mniejszy rozmiar ubrań, tym szczuplejsza sylwetka. Panie o krągłych kształtach noszą większy rozmiar. Marzymy o tym, by nasz rozmiar był jak najmniejszy. Z tym jednak bywa różnie. Nie każdy z nas ma wpływ na to, jak wygląd. Osoby wysokie, o pełnych kształtach w życiu nie wcisną się w spodnie w rozmiarze 36. Możemy jednak poćwiczyć, potrenować, możemy wpływać na to, jak nasze ciało wygląda. Jeżeli zaczniemy się odchudzać, zrzucimy kilka kilogramów wówczas z całą pewnością zmniejszy się także i rozmiar noszonej odzieży. A często do tego właśnie dążymy. Marzymy o tym, by być osobami szczupłymi, bez nadwagi, by wyglądać dobrze. Z tym jednak bywa różnie. Musimy jednak pamiętać o tym, by się nie zaniedbywać, by nieustannie kontrolować swoją wagę, dbać o ciało.

Osoby, które pomagają nam się ubierać, które pomagają nam w tym byśmy odnaleźli swój własny styl. A czasami takiej właśnie pomocy potrzebujemy i oczekujemy. Tylko gdzie ją znaleźć. Możliwości mamy wiele więc nie obawiajmy się, by je wykorzystać. Możemy skontaktować się ze stylistą i poprosić go o pomoc. Ten z całą pewnością nam pomoże, poradzi, wraz z nami odnajdzie nasz styl ubierania się, w którym będziemy czuć się dobrze i w którym dobrze będziemy wyglądać. A nam bardzo zależy właśnie na tym, by wyglądać dobrze. Wiele osób nie ma pomysłu na to, jak się ubierać.

Zakładamy to, co akurat mamy pod rękę, ubrania których kolorystyka podoba nam się, ale nie koniecznie takie, w których wyglądamy dobrze. I to jest nasz błąd, bo często pod ubraniami ukrywamy naszą zupełnie interesującą sylwetkę. A przecież moglibyśmy wyglądać naprawdę dobrze. Wystarczyłoby tylko dobrać odpowiednie ubrania, wybrać odpowiedni krój, który dla nas i dla naszej sylwetki będzie korzystny. Porady stylistów czasami potrafią zawojować w naszym stylu ubierania się.