Marki i kolory

Jeżeli zaczniemy analizować informacje o ubraniach, o modzie, stylizacjach dojdziemy do wniosku, że wielkie znaczenie ma marka. Wszyscy chcielibyśmy chodzić w ubraniach markowych, dobrej jakości, najlepiej takich, które zostały zaprojektowane przez znanych projektantów, przez sławne domy mody. Zwracamy uwagę na markę, na metkę, na jakość ubrania. Jeżeli chcemy wyglądać naprawdę dobrze i niepowtarzalnie powinniśmy ubierać się w markowe ubrania, które nie rozpadną się po jednym praniu. Podczas zakupów zwracajmy więc uwagę nie tylko na metkę, nie tylko na markę, ale przede wszystkim na jakość, na materiał, na jego skład.

Często już po dotknięciu ubrania doskonale możemy określić to, czy jest to część garderoby dobrej jakości. Warto jest zapłacić nieco większe pieniądze za coś, co będzie nam służyć przez dłuższy czas. Jednak pewnie nie raz kupiliśmy coś za dość dużą cenę i zawiedliśmy się na jakości takiego ubrania. Po krótkim czasie, po jednym praniu czy kilku założeniach ubranie takie nadawało się jedynie do wyrzucenia.

Kolory w modzie odgrywają wielkie znaczenie. I my doskonale o tym wiemy. Każdy z nas ma swoją ulubioną paletę barw, w jakich czuje się dobrze, w których wygląda atrakcyjnie. W każdym sezonie pojawiają się także kolory, które są prawdziwym hitem, które są modne, które warto właśnie w tym konkretnym sezonie modowym nosić. Łatwo zorientować się, co jest modne, jakie kolory są polecane przez projektantów mody. W sklepach, na ulicach takich barw jest po prosu wiele. Jeżeli i my chcemy nadążać za modą, jeśli i my chcemy ubierać się modnie, wówczas powinniśmy śledzić takie nowinki modowe.

Dowiemy się o nich z kolorowych magazynów, wywiadów z projektantami lub obserwując asortyment sklepów. A przecież każda z nas chciałaby być modna, chciałaby wyglądać dobrze, ciekawie i oryginalnie. Zwróćmy jednak uwagę na to, w jakich kolorach jest nam do twarzy. To, że jakaś barwa jest modna nie musi oznaczać, że jest ona stworzona dla nas. I my mamy tego świadomość. Trzymajmy się swojej idealnie dobranej palety kolorystycznej.