Tylko-Moda Rotating Header Image

New Yorker

New Yorker to firma z kilkudziesięcioletnią tradycją.

logo
New Yorker to niemiecka sieć sklepów z odzieżą, bardzo popularna wśród młodych klientów. W Polsce pierwszy sklep został otworzony w 1998 roku w Poznaniu, a do dziś w całym kraju powstało ponad 50 sklepów.

W sklepach New Yorker można kupić ubrania i dodatki różny marek, m.in. Amisu, Fishbone i Censored. Jest wiele propozycji zarówno dla dziewczyn, jak i chłopaków.

W asortymencie znajduje się bardzo duży wybór odzieży codziennej. Dla obu płci przygotowano wiele modeli spodni, między innymi jeansowych. Panie mogą też zdecydować się na spódnicę czy sukienkę. Oprócz tego tak na panie, jak i panów czekają bluzki, t-shirty, koszule, swetry oraz odzież wierzchnia. Wszystko jest z zgodne z aktualnymi trendami w światowej modzie.

Dużą popularnością cieszą się dodatki, w tym torby czy paski. Dziewczyny uwielbiają biżuterię New Yorker, która jest bardzo różnorodna i dlatego zawsze znajdzie się coś pasującego do danej kreacji. W sklepach New Yorker można także znaleźć buty.

Młode kobiety, ale nie tylko, lubią bieliznę oferowaną przez sklepy New Yorker. W asortymencie są zarówno proste, bawełniane szorty czy biustonosze, jak również bielizna bardziej wymyślna, z ciekawymi modelami gorsetów włącznie.

Warto podkreślić, że ubrania i dodatki oferowane przez New Yorker mają bardzo atrakcyjne ceny, dzięki czemu są osiągalne nawet dla średnio zamożnych osób. To oraz szeroka oferta sprawia, że grono wiernych klientów jest bardzo duże i wciąż rośnie.

Adresy salonów New Yorker