Tylko-Moda Rotating Header Image

CCC

CCC to salony obuwnicze posiadające szeroką ofertę skierowaną do średnio zamożnych klientów oraz osób, które po prostu cenią sobie dobrą jakość za rozsądne pieniądze. W jej skład wchodzą buty różnych producentów – m.in. marki Lasocki, Clara Barson, Jennifer&Jennifer, Gino Lanetti, Ventorini, Nylon Red.

Sklepy CCC w każdym sezonie oferują kolekcję dla pań, panów i dzieci. Można znaleźć zarówno obuwie eleganckie, jak i codzienne, a także sportowe. Ogromną zaletą jest fakt, że naprawdę dobre jakościowo buty mają bardzo korzystne ceny. Zależą one w znacznej mierze od materiału, z którego dany model jest wykonany. Wiadomo, że buty skórzane są droższe, ale niewątpliwe są także ich zalety – szczególnie wygoda i komfort.

Panie mogą znaleźć eleganckie półbuty na płaskiej podeszwie, koturnie oraz różnej wysokości obcasie. W zależności od tego, jaki kolor jest modny w danym sezonie, takie barwy przeważają w kolekcji. Oczywiście w sklepach zawsze jest szeroki wybór butów w kolorze klasycznej czerni oraz innych popularnych barwach – brązie, beżu itd.

Panów na pewno zainteresuje zarówno elegantsza część kolekcji, jak i obuwie sportowe.

W sklepach CCC na dzieciaki czekają różnokolorowe buciki. Dziewczynki mogą kupić piękne pantofelki oraz wygodne trampki. Dla aktywnych chłopców przygotowano komfortowe buty sportowe, ale nie tylko.

Sklepy CCC to także kolekcja damskich torebek w najmodniejszych w danym sezonie wzorach i kolorach.